To Γραφείο Διασύνδεσης Εξυπηρέτησης Φοιτητών και νέων Αποφοίτων ΕΜΠ, στο πλαίσιο της εκπόνησης μελέτης για την απορρόφηση των αποφοίτων του ΕΜΠ στην αγορά εργασίας, ενδιαφέρεται να προσλάβει είκοσι (20) προπτυχιακούς φοιτητές, δέκα (10) μεταπτυχιακούς φοιτητές και 10 αναπληρωματικούς, οι οποίοι θα ασχοληθούν με:

• την τηλεφωνική συμπλήρωση των ερωτηματολογίων της μελέτης. Η εργασία αυτή θα πραγματοποιηθεί στου χώρους του Γραφείου σε τετράωρες πρωινές ή απογευματινές βάρδιες. Όσοι επιλεγούν θα παρακολουθήσουν σχετικό σεμινάριο επιμόρφωσης.

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Προπτυχιακοί φοιτητές ΕΜΠ από 7ο-10ο εξάμηνο.
  • Μεταπτυχιακοί  φοιτητές του ΕΜΠ μηχανικοί ή απόφοιτοι ΣΕΜΦΕ.

Η επιλογή των υποψηφίων θα γίνει με κλήρωση.

Όσοι ενδιαφέρονται πρέπει να συμπληρώσουν ηλεκτρονικά την αίτηση στην ακόλουθη διεύθυνση: http://www.onlineforms.gr.

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: Παρασκευή 30.01.2015.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλ. 210-7721089 (κα Πασπαλιάρη) ή να περάσετε από το Γραφείο Διασύνδεσης τις εργάσιμες μέρες και ώρες.